بهینه‌سازی صفحه برای موتورهای جستجو (seo)

بهینه‌سازی صفحه برای موتورهای جستجو (سئو) از موارد مهمی است که باید  به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، زیرا این قسمت باعث بهبود وضعیت بازدید از  صفحه شما و گرفتن ورودی‌های بیش‌تر از موتورهای جستجوگر می‌شود.

اگر  سئوی صفحه را تنظیم نکنید، تنظیمات آن به طور خودکار و براساس متن شما  صورت خواهد گرفت، اما برای گرفتن نتایج بهتر، می‌توانید آن را شخصی‌سازی  کنید. برای بهینه‌سازی صفحه در موتورهای جستجو (سئو) مراحل زیر را دنبال  کنید:

۱- از منوی بخش مدیریت وب‌سایت روی «صفحه‌ها» کلیک کنید.
۲- با توجه به نوع صفحه‌ای که می‌خواهید ایجاد کنید، روی یکی از موارد کلیک کنید.

۳- در فیلد اول عنوان صفحه را بنویسید.
۴- از گزینه‌های موجود در زیر فیلد عنوان، روی «سئو» کلیک کنید.

۵- پنجره جدیدی باز می‌شود که در آن امکان شخصی‌سازی سئو وجود دارد.
۶-  اگر می‌خواهید صفحه ایجاد شده، با عنوانی غیر از عنوان صفحه در جستجوگرها  نمایش داده شود، در اولین فیلد، تیتر مورد نظر خود را بنویسید. این تیتر  باید حداکثر ۶۰ حرف باشد.

۷- فیلد دوم مربوط به شرح مختصری از صفحه  یا مطالب موجود در آن است. این شرح مختصر در واقع همان توضیح چند خطی است  که هنگام جستجو در جستجوگرهایی مانند گوگل، زیر تیتر مطلب جستجو شده نمایش  داده ‌می‌شود. توضیحاتی که در این قسمت نوشته می شود نیز، باید حداکثر ۱۵۵  حرف باشد.

۸-  اگر می‌خواهید بازدیدکنندگان پس از پیدا کردن این صفحه در جستجوگرها و  کلیک روی نتیجه جستجو، به صفحه‌ای غیر از این صفحه منتقل شوند، باید در  فیلد سوم آدرس صفحه مورد نظر خود را وارد کنید.
۹- ممکن است صفحه‌ شما،  دارای امتیاز بالایی در جستجوگرها باشد، شما می‌توانید از امتیاز صفحه خود  برای بالابردن امتیاز صفحه‌های دیگر وب‌سایت نیز استفاده کنید، برای این  کار نیز کافی است که آدرس صفحه‌ای را که امتیاز کم‌تری دارد، در فیلد «آدرس  انتقال» بنویسید.

۱۰- روی دکمه «بستن» کلیک کنید و سایر مراحل ایجاد یا ویرایش صفحه را دنبال کنید.

۱۱- روی دکمه سبز رنگ «ذخیره» کلیک کنید.

میدانیم شروع تغییر دشوار است ولی

سایت ساز شناسه مسیر را تا 80 درصد مرتفع نموده است همین حالا شروع کن ...