با نمایندگی مستقل شناسه؛

شرکت طراحی سایت خود را راه‌اندازی کنید

اگر به دنبال ارائه خدمات مشابه شناسه، با نام و برند خود هستید، پیشنهاد  ما نمایندگی مستقل شناسه است. بدون نیاز به سرمایه‌گذاری و چالش‌های فنی،  کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید.

درخواست مشاوره مشاوره تلفنی 02691003374
نحوه کسب درآمد درشناسه 

با استفاده از زیر ساخت فنی، قالب‌های آماده و پشتیبانی شناسه، کسب درآمد کنید

فروش وبسایت و فروشگاه

اولین منبع درآمد شما، فروش وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی خواهد بود. کاربران شما امکان ایجاد و فعال‌سازی سایت را خواهند داشت.

تمدید وب‌سایت کاربران

دومین منبع درآمد، تمدید وب‌سایت‌ها توسط کاربران است. این مورد در سال دوم باعث رشد چشم‌گیر درآمد شما خواهد شد.

طراحی اختصاصی

خدمات تنها به ارائه سایت ختم نمی‌شود. کاربران شما برای موفقیت، به خدماتی  مانند طراحی قالب، بهینه‌سازی، تبلیغات و... نیاز خواهند داشت

اعطای نمایندگی

شما میتوانید پس از تسلط کامل به مدیریت وب سایت کاربران خود نسبت به اعطای نمایندگی سایت ساز شناسه اقدام نمایید.

سلام و درود به شما

امکانات سامانه

وب سایت اختصاصی

مدیریت وب‌سایت‌ها

مدیریت کاربران

سفارشی‌سازی امکانات سایت‌ها

مدیریت دامنه‌ها

مدیریت قالب‌های آماده

تعریف کوپن تخفیف

مدیریت صورت‌حساب‌ها

مدیریت پرداخت‌ها

درگاه پرداخت آنلاین

پشتیبانی کاربران

گزارش‌گیری پیشرفته

کیف‌پول اختصاصی کاربران

وب‌سایتی مشابه شناسه

گزارش فعالیت کاربران

اتصال به سامانه پیامک

میدانید درآمد شما چه میزان است

بررسی موردی درآمد نماینده

آماری که مشاهده می‌کنید، میانگین درآمد ماهانه ۱۰ نماینده برتر شناسه میباشد.
فروش وبسایت
سود حاصل از فروش وب‌سایت، به سیاست قیمت گذاری شما وابسته است. با الگو  برداری از بسته‌های شناسه، سود شما از هر فروش حدود ۵۰ تا ۶۵ درصد خواهد  بود.
خدمات ارزش افزوده
احتمالا یکی از محبوب‌ترین خدمات جانبی شما به کاربران، طراحی اختصاصی یا  سفارشی‌سازی قالب خواهد بود که درآمد به نسبت خوبی را به سبد درآمد ماهانه  شما اضافه می‌کند.
تمدید وب‌سایت کاربران
از آنجایی که وب‌سایت‌های پرداخت شده‌ی شناسه، در سال بعد با ۳۰ درصد تخفیف  تمدید می‌شوند؛ شما هم می‌توانند از این تخفیف استفاده کنید که بهای تمام  شده در سال‌های بعد، کم‌تر خواهد بود.
نکته قابل توجه:
در نظر داشته باشید نمونه درآمدی فوق با در نظر گرفتن فروش یک وب‌سایت یا  فروشگاه در هر 3 روز و سود کم در نظر گرفته شده است و مطمئنا با فعالیت  بیشتر، درآمد هم افزایش خواهش داشت.
جمع بندی نهایی

سایت ساز شناسه یک ابزار اینترنتی برای ساختن سایت است. ابزاری که هر آنچه برای طراحی سایت لازم دارید را در قابل یک بسته به شما ارائه می‌دهد.

هزینه اخذ نمایندگی

کسب و کار خودت را راه اندازی کن

20.000.000 تومان
شما میتوانیدبا مطالعه مطالب درج شده و بررسی توانمدی و مهارتهای خود اقدام به اخذنمایندگی از سایت ساز شناسه شوید.                                                        
اطلاعات بیش‌تر متفاوت انتخاب کن
بدون محدودیت بفروشید

متفاوت انتخاب کن

در سامانه‌ای که به شما ارائه می‌شود، هیچ محدودیتی وجود ندارد و به صورت  نامحدود، امکان فروش وب‌سایت و فروشگاه را خواهید داشت. بنابراین، با خیالی  آسوده روی تبلیغات، فروش و ارائه هرچه بیش‌تر خدمات خود تمرکز کنید و  موارد فنی را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید.
 شرایط دریافت نمایندگی
بهتر است که پیش‌نیازهای همکاری را با هم مرور کنیم تا نتایج بهتری ایجاد کنیم
تعهد فروش ماهیانه بیش از 10 وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی
آشنا به بازاریابی و فروش وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی
آشنا به مباحث راه‌اندازی سایت و فروشگاه
آشنا به کسب و کار های آنلاین
تعهد و مسئولیت‌پذیری در مقابل خدمات ارائه شده به مشتریان
ثبت یک شرکت و داشتن شخصیت حقوقی
استقرار در دفتر کار فعال و دریافت نماد الکترونیک
توانایی برقراری ارتباط با مشتریان جدید و قدرت مذاکره
اطلاعات بیش‌تر

خرید دامنه اختصاصی از طریق شناسه واقعاً ساده است ما همواره پاسخگی سوال شما مشتریان گرامی هستیم

پاسخ تمام سوال‌های شما، از استعلام تا ثبت دامنه

                   
 قبل از خرید دامنه حتما بخوانید          
         

دامنه چیست و چگونه ثبت می‌شود؟

همین که تصمیم می‌گیرید سایت راه اندازی کنید، یکی از اولین کلمه‌هایی که به گوشتان خواهد خورد، دامنه  است (دامنه در ایران به اسم دامین یا دومِین هم شناخته می‌شود.) شاید  ابتدا تصور دانید که چیز پیچیده‌ای است؛ ولی اصلا اینطور نیست.
شما  تقریباً هر روز در دنیای اینترنت با دامنه ها سر و کار دارید. فقط تا الان  این موضوع را نمی‌دانستید. ما در ادامه یک تعریف درست و حسابی از دامین ها  به شما ارائه خواهیم داد و تمام ویژگی‌های مهم دامنه‌ها را به شما خواهیم  گفت.
برای اینکه دیگران فروشگاه، شرکت یا حتی منزل شما را پیدا کنند، باید یک  آدرس منحصر به‌فرد داشته باشید. وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما هم باید  یک آدرس داشته باشد. منظور از دامنه یا دامین (به انگلیسی domain)،  همان آدرس اینترنتی است. بله! همان آدرس‌هایی که برای باز کردن یک سایت در  اینترنت وارد می‌کنید. برای مثال، آدرس اینترنتی سایت گوگل،  www.google.com است و آدرس اینترنتی سایت ما هم www.idwebsite.ir.
زمانی  که شما قصد دارید مستقیماً به یک سایت وارد شوید، دامنه یا همان آدرس  اینترنتی آن سایت را در نوار بالای مرورگر خود وارد می‌کنید. در تصویر زیر  می‌توانید ما دقیقاً بخشی که دامنه نمایش داده می‌شود را برای شما مشخص  کرده‌ایم.

میخواهید نکاتی درباره دامنه بدانید؟

دامنه‌ها شامل دو بخش اصلی هستند
اولین چیزی که باید بدانید این است که دامنه‌ها شامل دو قسمت هستند:
نام دامنه: این  اسمی است که شما برای سایت خودتان انتخاب می‌کنید. برای انتخاب اسم، شما  هیچ محدودیتی ندارید. تنها مساله این است که اسم شما باید سرهم باشد. البته  شما می‌توانید کلمات را با خط فاصله (-) از هم جدا کنید.
پسوند: در  اینترنت پسوندهای بسیار متنوعی برای ثبت دامنه وجود دارند. هر کدام از این  پسوندها، معنایی به خصوص دارند. مثلا، پسوند ir به معنی آن است که سایت  شما ایرانی است. پسوند com مخفف commerce است و به معنای سایت تجاری است.  سایر پسوندها نیز هر کدام معنایی برای خود دارند. در اینجا توصیه می‌کنم برای آشنایی با انواع پسوندهای دامنه به همان مقاله‌ای که در ابتدای مطلب اشاره کردم (پسوندهای مختلف دامنه ها را بشناسید!) مراجعه کنید.
ما  در بخش قبلی سایت خود را برای شما مثال زدیم. همانطور که احتمالاً متوجه  شده باشید، نام دامنۀ سایت ما idwebsite و پسوند آن هم ir است.
هر دامنه‌ای، منحصر به فرد و اختصاصی است
نکته  دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که دامنه‌ها اختصاصی هستند.  برای مثال، همین آدرس idwebsite.ir به نام ما ثبت شده است و بنابراین ما صاحب  آن محسوب می‌شویم. پس هیچ شخص دیگری نمی‌توان این ترکیب مشخص را به نام  خود ثبت کند. با اینحال شاید یک آدرس مثل idwebsite.net خالی باشد و امکان ثبت  آن وجود داشته باشد.
دامنه‌ها به صورت سالیانه خریداری می‌شوند
خرید دامنه به صورت سالیانه است. این یعنی زمانی که شما یک دامنه را ثبت  می‌کنید (که اصلاً هم کار سختی نیست و در انتهای مقاله در مورد آن صحبت  می‌کنیم)، برای مدت زمان مشخصی این کار را انجام می‌دهید. یعنی مثلاً برای 1  سال یا چند سال آن را خواهید داشت و پس از گذشت این دوره، اگر دوباره ان  را تمدید نکنید، دیگران می‌توانند این دامنه را برای خود تصاحب کنند.
شما برای ساخت سایت، به هاست هم نیاز دارید
توجه  داشته باشید که داشتن یک دامنه به تنهایی برای شما کافی نیست. چرا که  دامنه فقط آدرس اینترنتی شما را مشخص می‌کند. شما برای آنکه یک سایت داشته  باشید، علاوه بر دامنه به یک فضا نیاز دارید که اطلاعات سایت شما در آن  ذخیره شود. به این فضا اصطلاحاً هاست (که در فارسی به معنای میزبان است)  گفته می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر در مورد هاست، پیشنهاد می‌کنیم مقاله هاست چیست را مطالعه کنید.
 

URL چیست و چه تفاوتی با دامنه دارد؟

شاید  شما هم در مقالات متعدد دیده باشید که گاهاً از URL برای اشاره به آدرس یک  وب سایت استفاده شده باشد و اکنون این سوال برایتان پیش آمده است که  Domain با URL چه تفاوتی دارد؟ اجازه بدهید همه چیز را ساده نگه داریم و  توضیحات را پیچیده نکنیم. دامنه یا دامین در واقع آدرس صفحه اصلی وب سایت  شما هستند و هیچ کاراکتر و علامت اضافی در انتهای پسوند آن قرار نمی گیرد.  اما URL به تمام مشتقات یک نام دامنه گفته می شود.
به عنوان مثال  http://www.idwebsite.ir نام دامنه وب سایت شناسه است وبقیۀ صفحات سایت ما  دارای آدرس URL ای مانند http://www.idwebsite.ir/blog  یا  http://www.idwebsite.ir/features هستند. در نهایت باید این را بدانید که هر  صفحه اینترنتی دارای یک آدرس است. صفحه اصلی یک وب‌سایت فقط خود دامنه است و  صفحات دیگر آن، هر کدام دارای یک URL منحصر به فرد هستند.

چگونه باید ثبت دامنه را انجام دهید؟

از موجود بودن دامنۀ مورد نظر خود مطمئن شوید
ما قبلاً توضیح  دادیم که هر آدرس اینترنتی یا همان دامین، متعلق به یک نفر است. بنابراین  قبل از ثبت، شما باید دامنه مد نظر خود را بررسی کنید تا از خالی بودن آن  مطمئن شوید. سایت ساز و فروشگاه ساز شناسه، صفحه‌ای برای انجام این کار  دارد. به این ترتیب، به‌سادگی آزاد بودن دامنه را به اطلاع شما می‌رسانیم.
دامنۀ مد نظر خود را ثبت کنید
پس  از اطمینان از خالی بودن دامنه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که  آن را از طریق یکی از شرکت‌های ارائه‌دهندۀ خدمات ثبت و تمدید دامنه  خریداری کنید. فقط توجه داشته باشید که اگر قصد ثبت دامنه ir را دارید،  نیاز به ارائه مدارک شناسایی خواهید داشت.

چگونه یک دامنه خوب برای سایت خود انتخاب کنیم؟


ما قبلاً درباره«دامنه چیست و چگونه ثبت می‌شود؟»  راجع به ماهیت دامنه و نحوۀ ثبت آن صحبت کرده بودیم، قصد داریم تا  شما را در انتخاب نام دامنه راهنمایی و نکات مهمی را یادآوری کنیم.
دامنه  یا دامین اسمی است که کاربران را به وب‌سایت شما منتقل می‌کند. نام دامنه  سایت شما، مثل عنوانی است که سردر یک فروشگاه می‌بینید. پس انتخاب یک دامنه  خوب، امری مهم و حتی دشوار است. بنابراین، توصیه می‌کنم قبل از انتخاب نام  و ثبت دامنه وب‌سایتتان، به نکاتی که در این مقاله به آنها می‌پردازم توجه  کنید:
نوشتن نام دامنه باید آسان باشد
یافتن نامی که تایپ آن، به خصوص در زبان انگلیسی (یا فینگیلیش) راحت باشد،  امری ضروری است. تا جایی که امکان دارد از انتخاب واژه هایی که می توان آن  ها را به چند شکل تایپ کرد پرهیز کنید.همچنین، سعی کنید نام دامنه ای که انتخاب می کنید به حرف"هـ"  ختم نشود، زیرا تایپ کردن آن به صورت انگلیسی کاربران را دچار مشکل می  کند. کاربر نمی داند آیا باید در انتهای نام دامنه شما از حرف h استفاده  کند یا نه!
دامنه سایت باید کوتاه باشد
اگر نام دامنه شما طولانی و پیچیده باشد، مطمئناً کاربران در هنگام وارد  کردن آن در مرورگر خود با مشکل مواجه می شوند. تا جایی که امکان دارد دامنه  خود را کوتاه کنید. دامنه های کوتاه نه تنها به راحتی قابل نوشتن هستند،  بلکه به خوبی در یاد کاربران می مانند.
در نام دامنه سایت از کلمات کلیدی استفاده کنید
سعی کنید از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیت خود در نام دامنه‌تان، استفاده کنید. انتخاب چنین نام دامنه‌ای چند مزیت دارد:
از نظر سئو و رتبه بندی، به نفع وب سایت شماست.
برای کاربران مفهوم و قابل درک است.
به برند سازی تجارت شما کمک می کند.

سعی  کنید از کلمات کلیدی استفاده کنید که کاربران در موتورهای جستجوگر به  دنبالشان هستند. برای مثال، اگر در صنعت شیشه و بلوریجات فعالیت دارید، نام  دامنه ای مانند iranglass.com یا glass.ir می تواند انتخاب مناسبی برای  شما باشد.
در ضمن اگر کلمه کلیدی شما در ابتدای نام دامنه‌تان بیاید تاثیر آن بیشتر از وقتی خواهد بود که کلمه کلیدی موردنظرتان در ابتدای دامنه نباشد.
هدف گیری جغرافیایی
اگر خدمات و امکاناتی که ارائه می دهید مختص به یک شهر یا ناحیه است می  توانید از نام آن شهر در دامنه خود استفاده کنید. مانند tehranglass.com.
در دامنه سایت از اعداد و خط تیره استفاده نکنید
تا حد امکان از اعداد در نام دامنه خود استفاده نکنید. زیرا هنگامی که  کاربران نام وب سایت شما را می شنوند نمی دانند که شما در نام دامنه از عدد  استفاده کرده اید (5) یا اینکه آن را به صورت حروف (five یا Panj) نوشته  اید. همچنین، استفاده از خط تیره نیز مشکلات مشابهی را به همراه خواهد  داشت. استفاده از خط تیره در دامنه می تواند شما را به عنوان اسپم به موتور  جستجوگر بشناساند. تا جای امکان، تنها از یک خط تیره در دامنه خود استفاده کنید.
دامنه سایت باید به آسانی در یاد بماند
هم اکنون، بیش از میلیون ها دامنه در سراسر جهان به ثبت رسیده است.  بسیاری از این دامنه ها، تنها شامل یک کلمه کلیدی مهم هستند و معمولاً با  قیمت های بالایی به فروش می رسند. اما این نکته نباید مانع خلاقیت شما شود.
پیشنهاد  می کنیم با ادغام چند کلمه کلیدی مهم از تجارتتان، نام دامنه ای را انتخاب  کنید که به راحتی در یادها بماند. قبل از ثبت دامنه سعی کنید آن را با  دوستان و آشنایان خود مطرح کنید و نظرشان را درباره آنها بدانید. این کار  باعث می شود با ذهنیت کاربران خود آشنا شوید.
پیش از انتخاب دامنه سایت، دربارۀ آن تحقیق کنید
اگر نام دامنه ای را برای سایت خود در نظر گرفته اید، حتماً پیش از اقدام  به ثبت دربارۀ آن تحقیق کنید. به این ترتیب خواهید دانست که هیچ شرکت دیگری  این نام را تحت انحصار خود ندارد. حتی گاهی اوقات ممکن است نام دامنه  انتخابی شما، بسیار خوب باشد اما به دلیل تشابه آن با شرکتی قدیمی تر،  کاربران نام شما را با ایشان اشتباه بگیرند. پس حتماً درباره نام دامنه  انتخابی خود تحقیق کنید.
استفاده از پسوند مناسب در دامنه سایت
پسوند ها، همان کلمات اختصاری هستند که در انتهای نام دامنه قرار می  گیرند، مانند .com، .net و ... . هر کدام از این پسوند های دامنه، استفاده  خاص خود را دارند و مربوط به تجارت خاصی می شوند. هم اکنون .com که مخفف  عبارت company (یا Commercial) است، محبوب ترین پسوند دامنه در جهان به  شمار می آید، اما به دلیل ثبت دامنه های .com بسیار، پیدا کردن نام دامنه  ای کوتاه و خوب با این پسوند، دشوار است.
اخیراً پسوند های دامنه  جالبی، مختص به یک کسب و کار خاص ایجاد شده اند، مانند .photography که  مخصوص عکاسان است. درست است که استفاده از این نوع دامنه ها مرسوم نیست،  اما می توان دامنه خوبی با آنها ایجاد کرد.

برخی از پسوند های دامنه رایج

.com : این پسوند مخفف عبارت Company یا Commercial (تبلیغات) است.
.net : مخفف کلمه Network است که بیشتر سایت های اینترنتی و مسائل فنی مرتبط با آن، از این پسوند استفاده می کنند.
.org : مخفف کلمه Organization است و بیشتر سازمان های غیر انتفاعی و غیر تبلیغاتی از آن استفاده می کنند.
.biz : مخفف کلمه Business است که بیشتر برای فعالیت های تجاری و تبلیغاتی استفاده می شود.
.me : از این پسوند برای وب سایت های شخصی و رزومه مانند استفاده می شود.
.ir : این پسوند مخصوص وب سایت های ایرانی است. همۀ کشورهای جهان یک پسوند برای خود دارند که برای ایران پسوند .ir استفاده شده است.نکته: درست است که استفاده از پسوند .ir مانند .com  مرسوم نیست. اما اگر فعالیت تجاری شما محدود به ایران است، استفاده از این  پسوند می تواند برای جستجوهای گوگل مرتبط با ایران و زبان فارسی موثر باشد  و رتبه سایت شما را افزایش دهد.
نکته مهم‌تر: اگر  فکر می‌کنید که ممکن است روزی از تبلیغات گوگل ادوردز استفاده کنید، در  نظر داشته باشید که دامنه ir. تحریم است و برای این نوع تبلیغات نمی‌توانید  از آن استفاده کنید. راه‌حل این است که در کنار پسوند ir. پسوند دیگری مثل  com. نیز برای نام دامنه‌تان تهیه کنید.

آیا می‌خواهید کارتان از این هم راحت‌تر شود؟

در نهایت، لازم است بدانید که با استفاده از سایت ساز و فروشگاه‌ساز  شناسه، کار شما واقعاً راحت تر هم می‌شود. چرا؟ چون در نهایت قصد شما از  خرید دامنه، ایجاد یک سایت است. پس لازم است بعد از آن یک هاست هم خریداری و  به علاوه، یک سایت برای خود طراحی نمایید.
اما با شناسه، همه اینها  به صورت یک جا انجام می‌شود. یعنی با خرید یک سایت از ما، شما یک دامنه به  عنوان هدیه دریافت می‌کنید که از طریق بخش مدیریت سایت شما قابل خریداری  است. نیازی هم به خرید هاست نیست،  چرا که ما یک فضای هاست با کیفیت را به صورت رایگان در اختیار شما  می‌گذاریم. و مهم تر از هر چیز، سایت شما خیلی راحت به این دامنه متصل  می‌شود.
با کمک شناسه، در کمتر از یک‌ ساعت، یک سایت یا فروشگاه  اینترنتی خواهید داشت. برای کار با آن نیاز به هیچ دانش کدنویسی و  پیچیده‌ای ندارید و خیلی راحت، می‌توانید ویرایش‌های لازم را انجام دهید.

نتیجه گیری درباره دامنه

انتخاب یک نام دامنه خوب مهم است. زیرا نشان‌دهنده‌ی هویت سایت شما hست و  تاثیر مستقیمی در ماندگاری نام برندتان در ذهن کاربران دارد. نکاتی که  باید در انتخاب دامنه درنظربگیرید، به طور خلاصه با هم مرور می‌کنیم:

  • نوشتن و تلفظ نام دامنه باید آسان باشد.
  • نام دامنه بهتر است کوتاه باشد.
  • در آن از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه فعالیتتان استفاده کنید.
  • بسته به نواع خدمات وب‌سایتتان، می‌توانید هدفگیری جغرافیایی داشته باشید.
  • در نام دامنه خود بهتر است از اعداد و خط فاصله استفاده نکنید.
  • یک نام زیبا برای دامنه‌تان انتخاب کنید تا کاربران به راحتی آن را به خاطر بسپرند.
  • تحقیق کنید که نام انتخابی شما در انحصار شخص یا شرکت دیگری نباشد؛ بررسی کنید که تشابه اسمی وجود نداشته باشد.
  • از پسوند مناسب استفاده کنید.
  • اشکال نوشتاری مختلف نام دامنه‌تان را در صورت امکان خریداری کنید.
  • حواستان به تمدید نام دامنه‌تان باشد.

میدانیم شروع تغییر دشوار است ولی

سایت ساز شناسه مسیر را تا 80 درصد مرتفع نموده است همین حالا شروع کن ...