ساده، کاربردی و ویرایش پذیر

ابزار‌های سایت ساز شناسه جهت مدیریت محتوا، به گونه ای طراحی شده اند که شما کوچک‌ترین بخش‌های وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را ویرایش و مدیریت کنید، برای  شروع کافی است به عنوان مدیر واردشویدتا در صفحه نمایش وب‌سایت یا  فروشگاه اینترنتی امکان ویرایش و مدیریت تمامی بخش ها را داشته باشید.

ایجاد وب‌سایت
بهره مندی از کل امکانات 7 روز بصورت رایگان

سازگار با انواع دستگاه ها

امروزه کاربران با موبایل، تبلت، لپتاپ و.. از اینترنت استفاده می‌کنند. صفحات وب باید به گونه‌ای باشند که کاربر موقع استفاده از آن نیاز به زوم کردن، اسکرول کردن افقی و… را نداشته باشد، متن‌ها خوانا و دکمه‌ها قابل کلیک باشند.ریسپانسیو بودن صفحات باعث می‌شود کاربر حین مراجعه به سایت، تجربه‌ی بهتری داشته باشد. بدون نیاز به زوم کردن در صفحه تمام مطالب را بخواند، تصاویر را ببیند به گونه‌ای که استفاده از وب‌سایت برای او آزاردهنده نباشد.سایت ساز شناسه بستر مناسبی را جهت ایجاد یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی واکنشگرا را برای کاربران محیا نموده است.

ایجاد وب‌سایت
7 روز رایگان تا جهانی شدن

بهینه سازی برای موتور جستجو

بهینه سازی وب سایت که کلمه مهندسی آن سئو میباشد برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است. سئو یک‌روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است.معمولاً وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.ما در سایت ساز شناسه تمامی استانداردهای لازم در خصوص بهینه سازی موتورهای جستجوپیاده سازی نموده ایم.

ایجاد وب‌سایت
7 روز تست رایگان

قالب های متنوع

سایت ساز شناسه با بهره مندی از دانش روز و خلاقیت تیم توسعه تنوعی از قالب های کاربردی رابرای مخاطبین عزیز ایجاد‌ نموده است. شما میتوانید با توجه به کسب و کار خود یکی از قالب ها را انتخاب و وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد نمایید.

اطلاعات بیش‌تر

فروشگاه ساز قدرتمند

فروشگاه ساز شناسه به شما کمک می کند تا به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن  فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد و  در جهت رشد مجموعه خود محصولات و فروش آن را توسعه دهید. تیم ما نیز به کمک ابزار‌های حرفه ای و  تبلیغاتی همواره در کنار شما خواهد بود تا با یکدیگر موفقیت را لمس کنیم.

ایجاد فروشگاه
7 روز تست رایگان

هاست قدرتمند اختصاصی

ما هزینه‌ی مازاد برای فضای میزبانی (هاست) شما دریافت نمی کنیم. پس از ثبت نام بر روی سایت ساز شناسه، وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما در لحظه بر روی سرور‌های قدرتمند ما ایجاد می گردد.

دامنه اختصاصی

پس از فعال‌سازی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی، آدرس اینترنتی اختصاصی (دامنه) به انتخاب شما ثبت می گردد و امکان اتصال دامنه‌ای که از قبل ثبت شده باشد نیز فراهم است.

ایمیل اختصاصی

امکان ایجاد پست الکترونیک به همراه مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل بر روی آن فراهم شده است و به سادگی می توانید پست الکترونیک ساخته شده را به حساب کاربری Gmail، Yahoo و... متصل کنید.

صفحه‌ها

شناسه امکان ساخت هر نوع صفحه ای را در اختیار شما می گذارد، ایجاد یک صفحه ساده متنی یا ایجاد صفحه ای برای نمایش محصولات یا آخرین مطالب وبلاگ، تفاوتی ندارد.

وبلاگ نویسی

محتوای خود را به عنوان یک پست وبلاگی منتشر کنید و به سادگی دسته بندی و  برچسب های هر محتوا را مشخص کنید و با استفاده از سئو پست، آن را برای کسب  رتبه های برتر گوگل آماده کنید.

ویرایش آسان

به عنوان مدیر به وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی خود مراجعه کنید، حال در  تمامی بخش‌های آن گزینه‌ی ویرایش اضافه شده است تا به سادگی وب‌سایت یا  فروشگاه اینترنتی را مدیریت کنید.

محصولات

محصول فیزیکی، فایل، خدمت و... تفاوتی ندارد و شناسه به شما دسترسی و امکان  ایجاد انواع محصول حتی با ویژگی (مثل رنگ، سایز و...)، قیمت، وزن، ابعاد  و... متفاوت را می دهد.

مدیریت سفارش‌ها

تمامی سفارش های ثبت شده در فروشگاه، دارای اطلاعات کامل شامل کد اختصاصی،  زمان، مشخصات مشتری، وضیعت پرداخت، وضیعت ارسال، مبلغ به همراه امکان چاپ  فاکتور می باشد.

کوپن‌های تخفیف

شناسه دسترسی کاملی برای ایجاد کوپن‌ تخفیف به همراه محدودیت تعدادی، زمان  شروع و پایان، نرخ تخفیف، حداقل و حداکثر سفارش، تخفیف محصولات خاص و... را  می دهد.

گزارش فروش

گزارش فروش شناسه در اختیار شما است و به سادگی می توانید بر اساس بازه  زمانی، وضیعت سفارش، سبد خرید‌های رها شده و...، تمرکز خود را بر روی  محصولات پرفروش قرار دهید.

تعامل با کاربران

مخاطبین شما دسترسی به درج نظر و امتیاز را برای هر محصول به صورت مجزا  دارند، همچنین پاسخ و امتیاز به نظرات دیگران، توسط شما و مخاطبین امکان  پذیر است.

درگاه پرداخت ارزی و ریالی

فروشگاه شما علاوه بر اتصال به درگاه پرداخت بیشتر بانک‌‌ها و سرویس‌های  پرداخت واسط امکان اتصال به درگاه پرداخت ارزی (پرداخت یورو) برای فروش به  سرتاسر جهان را دارد.

حمل و نقل

شناسه با اتصال به سیستم های پست، پیک و حمل نقل علاوه بر نمایش هزینه حمل  به مشتری، امکان پرداخت درب محل و ارسال خودکار از محل صاحب فروشگاه را  فراهم می کند.

همکاری در فروش(به زودی)

شناسه برای مخاطبین شما امکان بازاریابی را فراهم می کند تا با دعوت از  دوستان، همکاران و... خود برای خرید از وب‌سایت شما مبلغی را به عنوان  پورسانت دریافت کنند.

همکاران

اگر فعالیت شما بر روی وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی به صورت گروهی است به  سادگی می توانید همکاران خود را به همراه سطح دسترسی آن‌ها به داشبورد  مدیریتی را مشخص کنید.

کاربران و مشتریان

تمامی مشتریان شما از امکان ثبت نام بر روی وب‎‌سایت یا فروشگاه اینترنتی  برخوردار هستند، همچنین می توانید با انتخاب یک گزینه، ثبت نام و ورود را  در زمان ثبت سفارش اجباری کنید.

گزارش فعالیت‌ها

گزارش فعالیت تمامی همکاران، مشتریان و کاربران به همراه ریز جزئیات  فعالیت‌ها و IP استفاده شده در دسترس شما است تا از هر خطایی به واسطه  جزئیات فعالیت جلوگیری کنید.

کیف پول اختصاصی

هر یک از کاربران و مشتریان شما کیف پول مجزای خود را دارند و علاوه بر  امکان شارژ کیف پول، امکان خرید محصول و پرداخت صورت حساب را از طریق کیف  پول خود دارند.

پرداخت آفلاین و آنلاین

کاربران شما علاوه بر امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت بیشتر بانک‌‌ها و  سرویس‌های پرداخت واسط امکان ثبت فیش واریزی خود و افزایش موجودی پس از  تایید فیش توسط شما را دارند.

صورت‌حساب

برای تمامی کاربران خود می توانید صورت‌حساب به همراه زمان سر‌رسید، کوپن  تخفیف و عناوین مختلف به عنوان بخشی از صورت حساب ایجاد کنید تا پرداخت به  سادگی انجام شود.

کوپن‌های تخفیف

شناسه دسترسی کاملی برای ایجاد کوپن‌ تخفیف به همراه محدودیت تعدادی، زمان  شروع و پایان، نرخ تخفیف، حداقل و حداکثر سفارش، تخفیف محصولات خاص و... را  می دهد.

تراکنش‌های مالی

تراکنش‌های مالی تمامی کاربران به همراه ریز جزئیات در اختیار شما و کاربر  است و به سادگی می توانید فعالیت و پرداخت‌های کاربران خود را بر اساس  بازه‌های زمانی بررسی کنید.

پلاگین‌های کاربردی

پلاگین و افزونه‌های شناسه به شما کمک می کند تا وب‌سایت یا فروشگاه  اینترنتی خود را به ابزار‌ها و سرویس‌های مجزا همانند اطلاع رسانی پیامکی،  ایمیل مارکتینگ و... متصل کنید.

آمار بازدیدکنندگان

آمار بازدیدکنندگان اطلاعات دقیقی از آمار بازدید کلی، بازدید صفحات  متفاوت، موقعیت جغرافیایی، ارجاع دهنده، تکنولوژی و... را به تفکیک زمانی  در اختیار شما قرار می دهد.

اتصال به آنالیتیکس

با اتصال به سرویس گوگل آنالیتیکس علاوه بر آمار دقیق بازدیدکنندگان امکان  مشاهده صفحاتی که منجر به فروش و پرداخت شده اند را به تفکیک و بر اساس  ارجاع دهنده خواهید داشت.

خبرنامه

نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و پست الکترونیکی مخاطبان خود را به کمک  خبرنامه جمع آوری کنید و با اطلاع رسانی ایمیلی و پیامکی مخاطبان خود را  حفظ کنید.

سیستم تیکت

تمامی کاربران و مشتریان شما امکان ارسال تیکت (درخواست پشتیبانی) را دارند  و با پاسخ توسط شما علاوه بر اطلاع رسانی پیامک امکان ارسال پاسخ مجدد بر  روی آن را خواهند داشت.

واکنش‌گرا

تمامی قالب‌های طراحی شده توسط تیم شناسه واکنشگرا (ریسپانسیو) می باشد و  بر اساس سایز صفحه نمایش (موبایل، تبلت و...) خود را مطابق آن، تطبیق می  دهند.

مدیریت فایل

علاوه بر بارگذاری فایل (با هر فرمت و پسوندی)، امکان ایجاد پوشه و  دسته‌بندی فایل‌ها فراهم شده است و با دریافت لینک فایل، امکان نمایش یا  اجازه دانلود به کاربران را خواهید داشت.

ویرایشگر قالب

ویرایشگر قالب امکان تغییر در جزئی‌ترین بخش‌های هر قالب را فراهم می کند و  با دانش کمی می توانید آن را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید. (امکان ویرایش توسط واحد پشتیبانی)

به‌روزرسانی رایگان

شناسه همواره در حال توسعه و به‌روز‌رسانی است و مطابق درخواست و نیاز  کاربران تغییرات، امکانات و قالب‌های جدیدی را به سامانه اضافه می کند که  همواره امکان استفاده برای شما فراهم است.

backup منظم

وب‌سایت‌‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی شناسه به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه  پشتیبان‌گیری می شوند و در صورت ایجاد تغییر یا خطایی توسط شما، امکان  بازگردانی به قبل فراهم است.

برنامه موبایل

اپلیکیشن و برنامه موبایلی فروشگاه اینترنتی شما برای اندروید و IOS آماده  استفاده است کافی است لوگو و رنگ‌بندی مدنظر خود را مشخص و آن را دریافت  کنید.

صفحه‌ها

شناسه امکان ساخت هر نوع صفحه ای را در اختیار شما می گذارد، ایجاد یک صفحه ساده متنی یا ایجاد صفحه ای برای نمایش محصولات یا آخرین مطالب وبلاگ، تفاوتی ندارد.

وبلاگ نویسی

محتوای خود را به عنوان یک پست وبلاگی منتشر کنید و به سادگی دسته بندی و برچسب های هر محتوا را مشخص کنید و با استفاده از سئو پست، آن را برای کسب رتبه های برتر گوگل آماده کنید.

عضویت

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف و

مدیریت سفارش ها

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

کوپن تخفیف

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

گزارش فروش

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

سیستم حمل و نقل

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

همکاران و کاربران

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

کیف پول

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

افزونه‌های کاربردی

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

آمار بازدیدکنندگان

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

اتصال به آنالیتیکس

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

مدیریت فایل ها

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

ویرایش‌گر قالب

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف

backup دائمی

تمامی آپشن های ما دارای قابلیت حذف
میدانیم شروع تغییر دشوار است ولی

سایت ساز شناسه مسیر را تا 80 درصد مرتفع نموده است همین حالا شروع کن ...