حرفه ای انتخاب کن

حرفه‌ای، وب‌سایت خود را بسازید

سایت ساز شناسه یک ابزار اینترنتی برای ساختن سایت است. ابزاری که هر آنچه برای طراحی سایت لازم دارید را در یک بسته به شما ارائه می‌دهد. ما 4 سال برای درست کردن این سایت ساز وقت گذاشتیم تا شما راحت بتوانید سایت خود را ایجاد کنید.
شروع کنید
حرفه‌ای، وب‌سایت خود را بسازید

مزایای طراحی سایت اختصاصی

توضیحات کوتاه مرتبط

قالب‌های سامانه

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

«سایت‌ساز شناسه» دقیقاً چیست؟‌

سایت ساز شناسه یک ابزار آنلاین است. ابزاری که که روند طراحی و راه‌اندازی  وب‌سایت را برای شما ساده می‌کند. یک سایت ساز قدرتمند می‌تواند تمامی  امکانات لازم برای مدیریت، ویرایش و به‌روزرسانی سایت را در اختیار شما  بگذارد.

آیا استفاده از سایت‌ساز شناسه به دانش خاصی نیاز دارد؟

خیر، استفاده از سایت ساز شناسه بسیار ساده می‌باشد و به هیچ‌گونه دانشی نیاز ندارد.
ما شناسه را به نحوی ساخته‌ایم که هر کس بتواند با صرف کمی وقت، کار با آن را  یاد بگیرد. این یعنی اگر شما کار با کامپیوتر را (به صورت کلی) بلد هستید،  پس کار با شناسه هم خیلی ساده یاد خواهید گرفت.
برای اطمینان  بیشتر، ما یک بخش راهنمای کامل همراه با ویدئوهای آموزشی برای شما ایجاد  کرده‌ایم تا مطمئن باشیم هیچوقت به مشکلی بدون راه‌حل برخورد نخواهید کرد.  علاوه بر این، کارشناس‌های پشتیبانی ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات و  مشکلات شما هستند و با کمال میل، همه‌چیز را به شما آموزش خواهند داد.

سایت‌ساز چه تفاوتی با طراحی سایت دارد؟

در طراحی سایت اختصاصی (به معنای واقعی)، تمامی امکانات از نقطۀ صفر  برنامه‌نویسی می‌شوند. پس هزینه بسیار زیادی برای ساخت، توسعه و  به‌روزرسانی لازم است.
اما سایت ساز ابزاری است که راه‌اندازی یک  سایت استاندارد را با هزینه بسیار مناسب‌تر فراهم می‌کند. چگونه؟ مشتری‌های  یک سایت ساز همگی از سیستمی استفاده می‌کنند که از قبل آماده شده است و  صرفاً هزینه استفاده از این سیستم و دریافت پشتیبانی را پرداخت می‌کنند.
اگر  قرار باشد امکانات و قالب‌های جدیدی به یک سایت ساز اضافه شود، برای همه  کاربران خواهد بود. چرا که همه آنها در کنار هم، بابت دریافت سرویس هزینه  پرداخت می‌کنند.

تفاوت شناسه با سایر سایت‌سازها در چیست؟

شناسه دارای یک هستۀ نرم‌افزاری قدرتمند است. از تکنولوژی‌های روز دنیا  استفاده می‌کند و امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار کاربران خود می‌گذارد. به علاوه، ما همیشه در حال به‌روزرسانی برای افزایش امکانات و  قالب‌های شناسه هستیم. مهم‌تر از هر چیز، تیم پشتیبانی قدرتمند ما، همیشه  در کنار شماست.

آیا می‌توانم سایت خودم را از نظر محتوا و طراحی ویرایش کنم؟

بله، سایت‌ساز شناسه به نحوی طراحی شده است که شما به راحتی بتوانید ساختار کلی صفحات و همینطور طراحی هر صفحه را ویرایش دهید.
هنگامی  که شما به عنوان مدیر وارد وب‌سایت خود می‌شوید، در کنار هر بخش یک دکمه  ویرایش قرار داده شده که به کمک آن می‌توانید تغییرات لازم را بر روی آن  بخش اعمال کنید.
به علاوه، برای اینکه دست شما برای ویرایش کاملاً  باز باشد، ما حتی امکان دسترسی به کدهای قالب را هم برایتان فراهم  کرده‌ایم. این یعنی شما با کمی دانش کدنویسی (یا کمک گرفتن از تیم شناسه یا  یک طراح سایت) می‌توانید هر تغییری بخواهید را در سایت اعمال کنید.

آیا این درست است که سایت‌ساز من را محدود می‌کند؟

خیر، این یک باور غلط است که متاسفانه به دلیل کیفیت پایین برخی سایت ساز  ها در بین مردم جا افتاده است. شناسه یک سیستم کاملاً پویاست که تمام  امکانات استاندارد را برای طراحی سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که  شما شروع به کار با شناسه کنید، متوجه خواهید شد که به همه‌چیز فکر شده  است.
علاوه بر  این، حتی اگر امکان جدیدی مورد نظرتان باشد که وجود  آن برای سایر کاربران هم مفید باشد، این امکان پس از بررسی و تایید به  سامانه سایت ساز اضافه خواهد شد.
نکته:  ما برای اینکه خیال مشتری‌های خود را از این بابت راحت کنیم، امکان دریافت  اطلاعات کامل سایت و جابجایی آن به سایر سیستم‌های مدیریت محتوا را در  اختیار آن‌ها قرار داده‌ایم. به این ترتیب، شما می‌توانید مطمئن باشید که  هر زمان نیاز بود، می‌توانید جابجا شوید.

آیا به کدهای HTML و CSS قالب خودم دسترسی خواهم داشت؟

بله، شما دسترسی کاملی به تمامی کدهای سایت خود خواهید داشت. به این ترتیب  می‌توانید تغییرات اساسی و عمده‌ای را در قالب ایجاد کنید. اگر بخواهیم به  زبان ساده‌تری بگوییم: هر آنچه فکرش را بکنید، شدنی است.

آیا شناسه امکان فروش آنلاین را به من می‌دهد؟

بله، اگر هدف شما فروختن یک سرویس یا محصول مشخص است، می‌توانید سایت خود  را به درگاه پرداخت متصل کنید و به کمک فرم، از مشتری مبلغ مورد نظرتان را  دریافت کنید.
هر زمان هم که بخواهید به صورت جدی فروش محصولات را  آغاز کنید، می‌توانید وب‌سایت خود را ارتقا دهید و آن را به فروشگاه  اینترنتی مجهز کنید. با اینکار، تمام امکانات لازم برای فروش محصولات (چه  فیزیکی و چه مجازی) را بدست خواهید آورد. برای اطلاعات بیشتر به صفحۀ مربوط  به فروشگاه‌ساز شناسه مراجعه کنید.

میدانیم شروع تغییر دشوار است ولی

سایت ساز شناسه مسیر را تا 80 درصد مرتفع نموده است همین حالا شروع کن ...