آمار بازدیدکنندگان

برای مشاهده و بررسی آمار بازدیدکنندگان وب‌سایت خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- از منوی بخش مدیریت وب‌سایت روی «آمار بازدیدکنندگان» کلیک کنید.

۲-  امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان براساس افراد، صفحه‌ها، موقعیت‌های  جغرافیایی، تکنولوژی‌ها و ارجاع دهنده‌ها به صورت مجزا وجود دارد. برای  بررسی مورد دلخواه خود روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

۳- در قسمت افراد می‌توانید محدوده زمانی دلخواه خود را انتخاب کنید و آمار مورد نظرتان را در چندین نمودار و یک فهرست مشاهده کنید.

۴- در قسمت صفحه‌ها، پس از انتخاب محدوده زمانی می‌توانید بازدید از دامنه‌ها و صفحه‌ها را در دو فهرست مجزا مشاهده و بررسی کنید.

۵-  در بخش موقعیت‌های جغرافیایی، فهرستی مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد؛ چه  تعداد افراد از چه کشورهایی از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند.

۶- در  قسمت تکنولوژی‌ها دو فهرست مشاهده می‌کنید؛ فهرست اول نشان دهنده سیستم  عامل افرادی است که از وب‌سایت شما بازدید کرده‌اند و فهرست دوم، شامل نام  مرورگرهایی است که بازدیدکنندگان با استفاده از آن‌ها وارد وب‌سایت شما  شده‌اند.

۷- با استفاده از قسمت ارجاع دهنده، می‌توانید فهرست  دامنه‌هایی را که لینک وب‌سایت شما بر روی آن‌ها قرار داشته و  بازدیدکنندگان با استفاده از آن لینک وارد وب‌سایت شما شده‌اند، مشاهده  کنید. همچنین فهرستی از صفحه‌هایی که به سایت شما ارجاع داده‌اند نیز نمایش  داده می‌شود.

میدانیم شروع تغییر دشوار است ولی

سایت ساز شناسه مسیر را تا 80 درصد مرتفع نموده است همین حالا شروع کن ...